Op zondag 20 oktober stonden we alweer voor de 2de ronde van de WFJJC / hoofdklasse. Na een goede start in de 1e ronde stonden we klaar om daar met ons team een goed vervolg aan te geven. 

We startten de 1ewedstrijd tegen Zuidoost. Helaas raaktte Miles Leysma geblesseerd in de warming-up waardoor hij de hele dag niet kon judoën! Hierdoor liepen we op voorhand helaas op elke wedstrijd al een punt achter. Toch begonnen we de dag goed met een overwinning. De tweede wedstrijd was tegen het sterke Toradoshi. We stonden sterk te judoën, helaas waren de beslissingen van de scheidsrechter niet altijd in ons voordeel waardoor we de wedstrijd verloren. De laatste wedstrijd moesten we tegen de nummer 1 van de competitie Kenamju. Ook hier hebben we goed gejudood maar helaas verloren we ook deze wedstrijd. 

Volgende ronde gaan we weer vol aan de bak ?⚡️?en proberen we ons te handhaven in de top 3.