Afgelopen zondag (20 oktober) moesten de toppers in wording richting Anna Paulowna, het dorp wat vernoemd is naar de vroegere koningin van Nederland 1840-1849, het maakte onze jeugd niet uit als er maar gewonnen werd. En met de volle overtuiging werden maar liefst 26 van de 27 wedstrijden gewonnen. slechte een partij werd verloren. Maar de glans van de overwinning was er niet minder om. De eerste twee wedstrijden werden gewonnen met maar liefst 18-0 ! De laatste met 16-2. Jammer genoeg was er voor Manu geen tegenstander in zijn gewichtsklasse aanwezig, hopelijk kan hij volgende maand wel weer laten zien hoe waardevol hij voor het team is.

Het team bestond uit:
-27: Thijmen Visser
-30: Elad Weczeberin
-34: Senne van Suilen
-38: Lorenz en Thymen Hoekstra
-42: Lorenz en Thymen Hoekstra
-46: Jesper de Miranda/Sofie van Dorst
-50: Justin van Heest
-55: Kelley Hamming
-60: Manu Schelvisit


Het sterke Westfriese combinatie jeugdteam van judoschool van Heest / Landsmeer