Op zondag 23 februari vonden de Noord Hollandse kampioenschappen in Beverwijk plaats. Tijdens dit toernooi, dat tevens het kwalificatiemoment is voor de NK behaalden maar liefst 3 Judoschool van Heest judoka’s het podium. Sofie van Dorst werd met erg goed judo 2e. Dit was een extra knappe prestatie omdat ze hiervoor ook nog eens een van de favorieten versloeg. Naast Sofie werden Rosa Roord en Manu Schelvis knap derde.  Hiermee vaardigt onze judoclub maar liefst drie judoka’s af naar het NK. Een mooie prestatie en een bewijs dat onze jeugdopleiding zijn vruchten begint af te werpen. Ook de judoka’s die zich (net) niet plaatsten kunnen zich mooi optrekken aan het niveau van deze drie kanjers. Blijf dus allemaal hard door trainen, want inzet en passie en plezier wordt op de lange termijn altijd beloond.

Sofie, Manu en Rosa mogen naar het NK