Peter Vleerbos pakt brons met team op WK veteranen juni 2011

In het weekend van 18/19 juni werd in Frankfurt het WK judo voor veteranen gehouden. Hendrik Koppe behaalde in de categorie plus 100kg een prachtige 1e plaats. De boezemvriend van Willem van Heest is al maanden in training en wist met overtuiging en tactisch judo de wereldtitel op te eisen. Allereerst werd een sterke Rus verslagen, daarna een Duitser en een judoka uit GeorgiĆ«. Tijdens de finale, in het hol van de leeuw, pakte Hendrik opnieuw de overwinning tegen een Duitser en werd verdiend wereldkampioen. Ook bij de landenteams was Nederland succesvol. Hendrik Koppe en Peter Vleerbos (dieĀ wekelijks traint in de Jordaan en Landsmeer) maakten deel uit van het team dat op prachtige wijze de 3e plaats behaalde. Helaas bleek alleen het team uit Rusland te sterk in de halve finale. In de strijd om het brons behaalde het Nederlands veteranen team een overwinning tegen Duitsland. Onze Peter Vleerbos die zich ook al weken intensief had voorbereid kan hiermee terug kijken op een prachtig toernooi. Hopelijk zal dit een stimulans zijn voor onze jeugdjudoka’s. Zij kunnen wekelijks gebruikmaken van de ervaringen van bovengenoemde judoka’s tijdens de wedstrijdtrainingen op de dinsdag en vrijdagavond.

Helemaal links Peter Vleerbos met de bronzen plak.